Spłacasz w terminie? Zgarnij atrakcyjne nagrody w programie bonusowym KRUKa

Program „Marzenia z gwarancją spełnienia” to nagroda dla klientów KRUKa, którzy rzetelnie regulują swoje długi. Każdy, kto chce rozwiązać swoje problemy finansowe i spłaca systematycznie, może punkty zebrane w programie wymienić np. na ekspres do kawy albo tablet. Spłata w terminie to dostęp do katalogu, w którym mamy ponad 140 nagród!

Czym jest program KRUK „Marzenia z gwarancją spełnienia”?

Zasady udziału w programie bonusowym są bardzo proste. Jeśli regulujesz swoje zobowiązania zgodnie z harmonogramem spłat, za każdą spłaconą złotówkę otrzymasz od nas 1 punkt. Co w sytuacji, kiedy chcesz rozliczyć się z całości zadłużenia od razu? Po prostu nagroda trafi do ciebie szybciej.

Dlaczego warto przystąpić do programu? Kilka ciekawych faktów:

Program bonusowy: jak dołączyć?

Przede wszystkim podpisz z nami porozumienie i wypełnij deklarację przystąpienia do programu. Najszybciej zrobisz to przez Internet.

Wejdź na platformę online e-kruk.pl (zarejestruj się lub zaloguj). Wygeneruj umowę dopasowaną do Twoich możliwości finansowych i zacznij zbierać punkty w programie.
Komplet danych dotyczących Twojego udziału w programie i szczegółowe zasady programu znajdziesz w serwisie internetowym Programu Bonusowego. Załóż tam konto i na bieżąco monitoruj swoje wyniki. Dodatkowo raz w miesiącu wyślemy do Ciebie e-mailem lub SMS-em z informacją o liczbie zebranych przez Ciebie punktów.

Ważne: Jeśli masz już odpowiednią liczbę punktów, wybierz produkt z katalogu. Kurier na nasz koszt dostarczy go na wskazany przez Ciebie adres.

W Katalogu znajdziesz produkty znanych marek m.in.:

  • sprzęt AGD i RTV (np. ekspres ciśnieniowy firmy DeLonghi, piekarniki Electrolux, mikser BOSCHa, czajnik)
  • zestaw akcesoriów do warsztatu (wkrętarka czy wiertarka marki Bosch)
  • sprzęt kuchenny (patelnia Tefal, sztućce firmy Gerlach)
  • telewizory (Samsung lub Philips)
  • zabawki dla dzieci (klocki LEGO, lalki Barbie)
  • rowery (MTB Kross Hexagon 3.0)
  • a nawet skuter (Romet 727 Premium)

Pamiętaj: 1 złotówka spłaconej raty ugody = 1 punkt w programie, pierwsze nagrody są dostępne już po spłaceniu czterech pierwszych rat. Ponadto punkty za wybrane raty, spłacone rzetelnie i w terminie mnożymy razy 2!

Przejrzyj Katalog nagród.

Jak e-kruk.pl ułatwia przystąpienie i obsługę programu Marzenia?

Dzięki platformie e-kruk.pl dołączenie do programu, monitorowanie swoich punktów, a wybór i zamawianie nagród jest jeszcze łatwiejszy. W dodatku jeśli masz ugodę, na której możesz przystąpić do zbierania punktów, poinformuje Cię o tym nasza Wirtualna Doradczyni Klienta Emilia.

Spłata w terminie. Odzyskaj wiarygodność finansową!

Każda wpłacona w terminie rata gwarantuje punkty, ale również pozytywny wpis w rejestrze dłużników ERIF BIG S.A. Jak widzisz oprócz punktów w Programie Bonusowym, KRUK pomaga Ci odzyskać wiarygodność finansową oraz budować pozytywną historię płatniczą.

1 terminowo spłacona rata ugody = 1 wpis pozytywny

W KRUKu doceniamy wysiłek, jaki wkładasz w to, żeby rozwiązać swoje problemy finansowe. W naszym podejściu do klienta dążymy do rozwiązania sprawy na drodze polubownej. Rozmawiamy i dopiero wtedy przygotowujemy indywidualny plan dla Ciebie, który uwzględnia Twoją sytuację. Nadal jednak jedno pozostaje niezmienne. Długi nie biorą się znikąd. Skoro zdecydowaliśmy o zaciągnięciu kredytu czy pożyczki, podpisaniu umowy abonamentowej lub zakupie na raty, a później nie regulujemy ich na czas, musimy liczyć się z konsekwencjami tych decyzji. Dlatego warto jak najszybciej wziąć odpowiedzialność za swoje zadłużenie i zacząć działać, kontaktując się z nami.


Odzyskaj kontrolę nad finansami

Masz pytanie? Zadzwoń

71 790 21 21

Zachęcamy również do kontaktu za pośrednictwem czata