Jak rozmawiać z nami za pomocą aplikacji Messenger ?

Firma KRUK daje swoim klientom wiele możliwości kontaktu. Jednym z nich jest aplikacja Messenger. Napisz do nas, jeśli chcesz porozmawiać o swojej sprawie albo zastanawiasz się, jak założyć konto na platformie e-kruk.pl. Najpierw jednak to Ty musisz się do nas odezwać.

Messenger to dedykowana aplikacja oferowana przez platformę Facebook. Służy ona do komunikacji tekstowej realizowanej za pośrednictwem wbudowanego chata.

Messenger cechuje się przede wszystkim wygodą oraz swobodą użytkowania. Aplikację można ściągnąć bezpośrednio na smartfon lub tablet, a także korzystać z niej po zalogowaniu na tradycyjnym komputerze (stacjonarnym lub laptopie). Dodatkowym udogodnieniem jest brak jakichkolwiek ograniczeń, jeśli chodzi o lokalizację. Z narzędzia można bowiem korzystać dosłownie z każdego miejsca na świecie – o ile ma się dostęp do Internetu .

Wykorzystaj Messenger’a i kontaktuj się z nami tak, jak Ci wygodnie

W firmie KRUK na pierwszym miejscu stawiamy komfort naszych klientów. Objawia się on zarówno w najwyższym standardzie profesjonalnej obsługi, jak i szerokim wyborze wygodnych form kontaktu.
Dlatego, w tym artykule pragniemy przypomnieć o nowej możliwości komunikowania się z naszą firmą. Poza klasyczną rozmową telefoniczną, wysyłką wiadomości e-mail, chat’owaniem na stronie internetowej lub wspomnianej w poprzednim artykule aplikacji WhatsApp – do kontaktu z nami możesz wykorzystać również aplikację Messenger.

Dzięki niej zyskasz swobodę rozmowy w miejscu i czasie, które wybierzesz osobiście. A dodatkowym udogodnieniem będzie dla Ciebie fakt, że zrobisz to wygodnie zarówno za pomocą smartfonu, tabletu, jak i tradycyjnego komputera.

Jak rozmawiać z nami za pomocą aplikacji Messenger?

Wbrew pozorom, czynność ta jest bardzo łatwa i wymaga wykonania jedynie 3 prostych kroków, których dokładny opis znajdziesz poniżej. Zwróć jedynie uwagę, że w zależności od wykorzystywanego przez Ciebie urządzenia, mogą się one delikatnie różnić.

1. Zainstaluj aplikację.

Operacja ta wygląda nieco inaczej, w zależności od tego, jaki typ sprzętu posiadasz.
Jeśli masz urządzenie z systemem operacyjnym Android – znajdziesz ją w tym miejscu: https://play.google.com/store

Jeżeli na co dzień korzystasz z urządzenia posiadającego system iOS – aplikacja czeka na Ciebie tutaj: https://www.apple.com/ios/app-store/

W jednym, jak i drugim przypadku wpisz w wyszukiwarkę “Messenger”, aby w kilka chwil móc pobrać aktualną wersję aplikacji.

W przypadku, gdy głównym urządzeniem, z którego korzystasz jest laptop bądź komputer stacjonarny: po prostu włącz dowolną przeglądarkę i zaloguj się na swoje konto w mediach społecznościowych typu Facebook: https://www.facebook.com/.

2. Odwiedź nasz fanpage.

Znajdziesz go pod https://www.facebook.com/DomowyPlanFinansowy/

P.S. Nie zapomnij polubić naszą stronę, a także dodać ją do obserwowanych!

3. Rozpocznij rozmowę.

Klikając przycisk “Wyślij wiadomość”.

Platforma e-kruk.pl:

Wiesz czym jest platforma e-kruk.pl? Jeśli masz dług w KRUKu, załóż na niej konto i spłacaj swoje zobowiązania przez Internet. Platforma e-kruk oferuje możliwość spłacania zadłużenia bez rejestracji lub zarządzanie długiem po rejestracji.

Co załatwisz za pomocą aplikacji Messenger?

Korzystanie z tej nowoczesnej formy kontaktu pozwoli Ci na załatwienie większości kluczowych spraw. Podczas rozmowy z naszym konsultantem zyskasz bowiem możliwość:

● Zdobycia szczegółowych informacji na temat Twojej sprawy.
● Zawarcia korzystnej ugody.
● Uzyskania odpowiedzi na Twoje pytania.
● Poproszenia o pomoc związaną z innymi problemami.

Dlaczego warto?

Wykorzystywanie aplikacji Messenger do kontaktu z nami zapewni Ci cały pakiet korzyści, pośród których najważniejsze to:

● Niespotykana wygoda.

Aplikacja działa na dowolnym smartfonie wyposażonym w system Android lub iOS, a także komputerze stacjonarnym i laptopie – posiadającym dostęp do Internetu.

Dzięki temu, zyskasz możliwość komunikowania się z nami bez względu na to, w jakim miejscu się znajdujesz – zarówno w kraju, jak i za granicą.

● Szybkość i oszczędność czasu.

Aplikacja pozwala na prowadzenie rozmowy w czasie rzeczywistym.

To sprawia, że nie zmarnujesz czasu i pieniędzy na wykonywanie połączeń telefonicznych czy oczekiwanie na otrzymanie odpowiedzi drogą mailową.

Już teraz wykorzystaj nowe możliwości kontaktu z nami i przekonaj się, jak na tym skorzystasz. Zapraszamy!


Odzyskaj kontrolę nad finansami

Masz pytanie? Zadzwoń

... 71 790 21 21

Zachęcamy również do kontaktu za pośrednictwem czata