Jak skontaktować się z nami za pomocą WhatsApp?

WhatsApp jest nowoczesną i popularną  aplikacją służącą do komunikowania się m.in. za pomocą wiadomości tekstowych. Jego przewagą nad tradycyjnymi środkami komunikacji, takimi jak połączenia telefoniczne, jest to, że wystarczy jedynie smartfon z dostępem do Internetu.

Dzięki temu rozmowy przy użyciu WhatsApp są całkowicie bezpłatne (poza ewentualnymi kosztami związanymi z połączeniem z siecią, nie obciążają one ani abonamentu, ani tym bardziej doładowań “na kartę” typu pre-paid).

Porozmawiaj z nami przy użyciu aplikacji WhatsApp

Obok tradycyjnej rozmowy telefonicznej, chatu na stronie www, czy korespondencji mailowej – od teraz masz możliwość porozmawiania z nami również za pomocą tej nowoczesnej aplikacji.

Jak to zrobić?

Wystarczy, że wykonasz te 3 proste kroki:

  1. Pobierz aplikację WhatsApp.

Jeżeli posiadasz smartfon z systemem Android, zrobisz to w tym miejscu: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.whatsapp

Jeśli korzystasz z urządzeń wyposażonych w iOS, aplikacja czeka na Ciebie tutaj: https://apps.apple.com/us/app/whatsapp-messenger/id310633997

  1. Dodaj nasz numer kontaktowy.

Po pobraniu oraz instalacji przejdź do książki adresowej swojego telefonu, a następnie zapisz numer do KRUKa: 722 225 777.

  1. Kontaktuj się z nami zawsze, gdy tego potrzebujesz.

Gratulacje ?! Od teraz możesz kontaktować się z nami za darmo i w wygodny sposób.

Jakie sprawy załatwisz dzięki WhatsApp?

Po przeprowadzeniu weryfikacji szybko i wygodnie zyskasz informacje na temat swojego zadłużenia, dowiesz się więcej na temat zawarcia ugody, a nawet dostosujesz wysokość spłacanych przez siebie rat.


Odzyskaj kontrolę nad finansami

Masz pytanie? Zadzwoń

... 71 790 21 21

Zachęcamy również do kontaktu za pośrednictwem czata

Ta witryna używa plików cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies, ich zastosowaniu oraz sposobie modyfikacji i akceptacji można znaleźć tutaj.