Jak skontaktować się z nami za pomocą WhatsApp?

WhatsApp jest nowoczesną i popularną  aplikacją służącą do komunikowania się m.in. za pomocą wiadomości tekstowych. Jego przewagą nad tradycyjnymi środkami komunikacji, takimi jak połączenia telefoniczne, jest to, że wystarczy jedynie smartfon z dostępem do Internetu.

Dzięki temu rozmowy przy użyciu WhatsApp są całkowicie bezpłatne (poza ewentualnymi kosztami związanymi z połączeniem z siecią, nie obciążają one ani abonamentu, ani tym bardziej doładowań “na kartę” typu pre-paid).

Porozmawiaj z nami przy użyciu aplikacji WhatsApp

Obok tradycyjnej rozmowy telefonicznej, chatu na stronie www, czy korespondencji mailowej – od teraz masz możliwość porozmawiania z nami również za pomocą tej nowoczesnej aplikacji.

Jak to zrobić?

Wystarczy, że wykonasz te 3 proste kroki:

  1. Pobierz aplikację WhatsApp.

Jeżeli posiadasz smartfon z systemem Android, zrobisz to w tym miejscu: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.whatsapp

Jeśli korzystasz z urządzeń wyposażonych w iOS, aplikacja czeka na Ciebie tutaj: https://apps.apple.com/us/app/whatsapp-messenger/id310633997

  1. Dodaj nasz numer kontaktowy.

Po pobraniu oraz instalacji przejdź do książki adresowej swojego telefonu, a następnie zapisz numer do KRUKa: 722 225 777.

  1. Kontaktuj się z nami zawsze, gdy tego potrzebujesz.

Gratulacje ?! Od teraz możesz kontaktować się z nami za darmo i w wygodny sposób.

Jakie sprawy załatwisz dzięki WhatsApp?

Po przeprowadzeniu weryfikacji szybko i wygodnie zyskasz informacje na temat swojego zadłużenia, dowiesz się więcej na temat zawarcia ugody, a nawet dostosujesz wysokość spłacanych przez siebie rat.


Odzyskaj kontrolę nad finansami

Masz pytanie? Zadzwoń

... 71 790 21 21

Zachęcamy również do kontaktu za pośrednictwem czata