Akcja promocyjna! Korzystasz z e-kruk.pl? Zyskaj szansę na Kartę Allegro o wartości 200 zł

Znasz już automatyczną płatność cykliczną? Aktywuj ją na platformie e-kruk.pl i dołącz do akcji promocyjnej. Karty do Allegro czekają! Zapoznaj się z zasadami.

„Zaplanuj raz, spłacaj cały czas” – to akcja promocyjna, którą przygotowaliśmy dla klientów korzystających już z platformy e-kruk.pl. Aktywne konto na naszej platformie i podpisane porozumienie, dają Ci szansę na 1 z 3000 Kart Allegro o wartości 200 zł.

Weź udział w akcji promocyjnej, jeśli masz:

  1. Aktywne konto na platformie e-kruk.pl
  2. Podpisane porozumienie z KRUKiem

Co trzeba zrobić, by wygrać Kartę Allegro?

  1. Aktywuj automatyczną płatność cykliczną na swojej ugodzie do 31.12.2023
  2. Zgłoś się do udziału w akcji i zaakceptuj regulamin akcji promocyjnej (także do 31.12.2023)
  3. Spłać terminowo min. 2 kolejne raty, korzystając z tej metody płatności
  4. Akcja trwa maksymalnie do 31.03.2024

Dzięki temu dbasz o terminową spłatę zadłużenia bez konieczności pamiętania o konkretnym terminie. Płatność zostanie pobrana z automatu (nie zapomnij o  zapewnieniu środków), a Ty możesz zyskać wolny czas i przy okazji dodatkowo kartę o wartości 200 zł na zakupy z Allegro. Więcej o automatycznej płatności cyklicznej przeczytasz TUTAJ.

Zapoznaj się z zapisami regulaminu akcji, by nie przegapić terminu na zgłoszenie i zyskanie statusu Uczestnika! Nie czekaj, korzystaj wygodnie z automatycznej płatności cyklicznej i zyskaj szansę na zgarnięcie Karty Allegro na zakupy!

wejdź na e-kruk.pl

Nie masz jeszcze konta na platformie e-kruk.pl? Możesz założyć je w dowolnym momencie!

Automatyczna płatność cykliczna  – na czym to polega

Automatyczna forma płatności w KRUKu polega na płatności z karty płatniczej. Podczas wyboru formy płatności decydujesz się na automatyczną płatność cykliczną, wyrażasz jednorazową zgodę na cykliczne pobieranie raty z Twojej karty płatniczej, zgodnie z ustalonym harmonogramem spłat. W ten sposób nie musisz pamiętać o comiesięcznym dokonywaniu płatności – kwota raty zostanie automatycznie pobierana z Twojej karty aż do momentu spłaty całości zadłużenia. Pamiętaj o zapewnieniu środków, aby płatność mogła zostać zrealizowana.

Obejrzyj wideo:

Jak ustawić automatyczną płatność cykliczną?

Aktywacja automatycznej płatności cyklicznej na platformie e-kruk.pl to tylko 3 proste kroki. Pamiętaj, że aby z niej skorzystać musisz mieć podpisane porozumienie.

Regulamin akcji znajduje się pod tym linkiem.

Regulamin automatycznej płatności cyklicznej znajduje się pod tym linkiem.


Odzyskaj kontrolę nad finansami

Masz pytanie? Zadzwoń

71 790 21 21

Zachęcamy również do kontaktu za pośrednictwem czata