Informacja o zmianie regulaminu 30.12.2019.

Szanowny Kliencie,

dążymy do tego, aby korzystanie z konta na e-kruk.pl w pełni spełniało Twoje oczekiwania. Dlatego stale pracujemy nad zmianami, które wpływają na jakość funkcjonowania systemu. Zmiany, które wkrótce wprowadzimy w systemie e-kruk.pl, dotyczące ograniczonego czasu na aktywację Konta przez Użytkownika, wymagają aktualizacji Regulaminu świadczenia usług drogą elektroniczną.

Które zapisy Regulaminu ulegną zmianie?

4. Warunki techniczne korzystania z Serwisu i rejestracja Użytkownika
4. Procedura rejestracji przebiega stopniowo za pośrednictwem stron Systemu i skrzynki e-mail.
4.1. Po uzupełnieniu danych wymaganych do rejestracji w Systemie (numer sprawy otrzymany w liście od wierzyciela,  adres e-mail, PESEL oraz indywidualne hasło) Użytkownik otrzymuje wiadomość e-mail w linkiem aktywacyjnym. Link aktywacyjny ważny jest przez 24 godziny. Kliknięcie w link aktywacyjny po tym czasie powoduje wysłanie do Użytkownika wiadomości e-mail z nowym linkiem aktywacyjnym.

Jak będzie wyglądać nowy zapis w regulaminie?

4. Warunki techniczne korzystania z Serwisu i rejestracja Użytkownika
4. Procedura rejestracji przebiega stopniowo za pośrednictwem stron Systemu i skrzynki e-mail.
4.1. Po uzupełnieniu danych wymaganych do rejestracji w Systemie (numer sprawy otrzymany w liście od wierzyciela, adres e-mail, PESEL oraz indywidualne hasło) Użytkownik otrzymuje wiadomość e-mail w linkiem aktywacyjnym. Link aktywacyjny ważny jest przez 24 godziny. Kliknięcie w link aktywacyjny po tym czasie powoduje wysłanie do Użytkownika wiadomości e-mail z nowym linkiem aktywacyjnym. Użytkownik powinien w ciągu 72 godzin dokonać aktywacji Konta, w przeciwnym razie po ww. terminie dane podane podczas rejestracji będą usuwane. W takim wypadku założenie Konta wymaga ponowienia procedury rejestracji.

Kiedy ww. zmiana pojawi się w regulaminie?

Zmiana wejdzie w życie po 13.01.2020 r.


Odzyskaj kontrolę nad finansami

Masz pytanie? Zadzwoń

71 790 21 21

Zachęcamy również do kontaktu za pośrednictwem czata