Jak zapłacić przelewem online na e-kruk.pl. Poradnik

Czym są przelewy online?

To forma płatności, w której zleca się realizację przelewu poprzez przekierowanie do strony wybranego banku. Jej zaletą jest to, że wszystkie dane do przelewu online uzupełniają się automatycznie, dlatego nie ma potrzeby samodzielnego ich wpisywania. Wystarczy tylko zatwierdzić płatność w taki sposób, w jaki zwykle to robimy.

Gdzie możesz skorzystać z przelewu online?

Tej formy płatności możesz użyć w większości sklepów internetowych,  m.in. na portalu e-kruk.pl. Ta platforma umożliwia również wybranie innych form płatności, takich jak automatyczna płatność cykliczna czy BLIK. Wszystko po to, aby każdy mógł wybrać formę płatności idealną dla swoich potrzeb. Aby wybrać przelew online, wejdź w zakładkę ‘Wybierz rodzaj płatności’.

Jak ustawić przelew online na e-kruk.pl?

Wystarczy, że zalogujesz się do swojego konta na platformie e-kruk.pl. Po wybraniu przelewu online zostaniesz przeniesiony na stronę logowania do wybranego konta bankowego. Sprawdź swoje dane, a potem potwierdź przelew w wybrany przez siebie sposób. To takie proste!

Chcesz skorzystać z  przelewu online? Zrób to już dziś!

Czy korzystanie z przelewów online jest bezpieczne?

Płatność online na portalu e-kruk.pl jest bezpieczna – nie przechowujemy Twoich danych logowania do banku i nigdy nie poprosimy użytkowników o ich podanie. Taka płatność nie różni się od płacenia za zakupy w sklepach internetowych: a więc jest łatwa, szybka i bezpieczna.


Odzyskaj kontrolę nad finansami

Masz pytanie? Zadzwoń

71 790 21 21

Zachęcamy również do kontaktu za pośrednictwem czata