KRUK dba o Twoje bezpieczeństwo

Rzeczywistość, w jakiej obecnie funkcjonujemy, wymaga wielu zmian. Musieliśmy się dostosować i nauczyć żyć w nieprzewidywalnych czasach pandemii. W KRUKu przeszliśmy przez ten sam proces i  dla bezpieczeństwa naszych klientów oraz pracowników, zawiesiliśmy bądź ograniczyliśmy wizyty domowe doradców oraz czasowo wstrzymaliśmy obsługę w placówkach. Jeśli więc dostałeś list od KRUKa, informacje na temat wszystkich zadłużeń znajdziesz na e-kruk.pl. KRUK równa się bezpieczeństwo.

Czemu warto skontaktować się z KRUKiem?

Jeśli czytasz ten tekst, oznacza to, że najprawdopodobniej jesteś klientem KRUKa i chcesz rozwiązać swoje kłopoty finansowe. Wiesz, że długi nie biorą się znikąd. Skoro zdecydowałeś się na zaciągnięcie pożyczki, podpisanie umowy abonamentowej lub zakup na raty, musisz dostosować się do harmonogramu spłat. Jeśli nie regulujesz zobowiązań na czas, musisz liczyć się z możliwymi konsekwencjami tych decyzji.

Dlatego warto jak najszybciej wziąć odpowiedzialność za swoje zadłużenie i zacząć działać. Unikanie wierzycieli nie jest najlepszym z możliwych rozwiązań. Oni nie zrezygnują z dalszych prób porozumienia i kontaktu z Tobą. Brak reakcji może raczej narazić Cię na skierowanie sprawy do sądu i związane z tym dodatkowe koszty. A jak skontaktować się z KRUKiem? Zapewniamy kilka bezpiecznych sposobów.

KRUK dba o Twoje bezpieczeństwo

W związku z kolejnymi etapami odmrażania gospodarki, a następnie ze znoszeniem obostrzeń pandemicznych, zdecydowaliśmy o stopniowym powrocie doradców terenowych do obsługi klienta. Szczegóły możesz uzyskać bezpośrednio u swojego doradcy terenowego lub na infolinii. Dowiedz się, jakie działania podjęliśmy w trosce o Twoje bezpieczeństwo:

  1. Wizyty są przeprowadzane na zasadach, jakie obowiązywały przed wprowadzeniem obostrzeń związanych z epidemią
  2. Zawiesiliśmy osobistą obsługę w placówkach.
  3. Wszystko załatwisz online lub telefonicznie, bez wychodzenia z domu.

Co istotne, formę bezpiecznego kontaktu z KRUKiem możesz wybrać zgodnie ze swoimi preferencjami. Sprawdź, która z opcji będzie dla ciebie najwygodniejsza:

  • E-kruk.pl — jedno narzędzie do zarządzania wszystkimi wierzytelnościami on-line. To szybka i bezpieczna e-płatność i spłata wielu spraw po jednym kliknięciu. System elektroniczny zapewnia możliwość wybrania dogodnych warunków spłaty oraz dostęp do informacji o zadłużeniu 24 h przez 7 dni w tygodniu.
  • Zostaw swój numer — kliknij ikonę słuchawki i zamów bezpłatne połączenie z naszym doradcą.
  • Zadaj pytanie na czacie — kliknij ikonę czatu i porozmawiaj z naszym doradcą online.
  • Zadzwoń na infolinię — wpisz numer telefonu 71 8888 000.
  • Skontaktuj się ze swoim doradcą — zadzwoń do niego bezpośrednio.

Pamiętaj także o cyberbezpieczeństwie, czyli bezpieczeństwie w sieci

Pisząc o bezpieczeństwie i zachęcając do regulowania swoich zobowiązań z domu, jednocześnie przypominamy o zachowaniu bezpieczeństwa w sieci. Każdy, kto aktywnie działa w Internecie, musi wiedzieć, jak chronić swoje dane osobowe oraz własny komputer przed wirusami i atakami hakerów.

Wybierając platformę e-kruk.pl, pamiętaj o zabezpieczeniu jej odpowiednio silnym hasłem. Nie podawaj nikomu danych do logowania. Sprawdzaj też, gdzie dokładnie przekazujesz swoje dane poufne. Sprawy z KRUKiem załatwiaj za pośrednictwem naszej strony internetowej. Więcej informacji o cyberbezpieczeństwie znajdziesz w artykule „Bądź bezpieczny w sieci”


Odzyskaj kontrolę nad finansami

Masz pytanie? Zadzwoń

71 790 21 21

Zachęcamy również do kontaktu za pośrednictwem czata