Nowa odsłona platformy e-kruk.pl. Zobacz, co się zmieni

Poznaj nowy wygląd platformy e-kruk.pl

Platforma e-kruk.pl się zmienia! Dołącz do ponad 100 tys. klientów, którzy już teraz regularnie spłacają swoje długi przez Internet. Poznaj nowe funkcjonalności narzędzia i sprawdź, jak szybko i wygodnie możesz zarządzać swoim zadłużeniem online.

Podpisanie ugody, ustalenie harmonogramu spłaty zadłużenia, czy płatności BLIK – to tylko kilka zalet internetowej platformy e-kruk.pl. Od 27 października będziesz korzystać z odświeżonego wyglądu oraz nowych funkcjonalności, które przygotowaliśmy w oparciu o opinie i potrzeby klientów.

Wygoda naszych klientów to podstawa. Coraz więcej osób załatwia swoje sprawy przez telefon, dlatego nowy e-kruk.pl będzie szybszy i dopasowany zarówno do osób korzystających z komputera, jak i urządzeń mobilnych. Uprościliśmy np. widok głównego menu – jest teraz prostszy i bardziej intuicyjny w obsłudze. Obecni klienci będą mogli jeszcze szybciej realizować spłaty swoich zobowiązań, a nowi użytkownicy sprawnie odnajdą się w możliwościach platformy.

~ Klaudia Purchała-Przybyła, Product Manager w KRUK S.A.

Zmiany w e-kruku widoczne będą już na pierwszy rzut oka – zmienią się kolory, a okrągłe „bąble” zastąpią czytelne tabele. Obejrzyj wideo i sprawdź, co już wkrótce zobaczysz po zalogowaniu się do platformy.

Zmiany na platformie e-kruk.pl. Co nowego?

Na odświeżonej wersji e-kruk.pl będą czekać na Ciebie zarówno dodatkowe funkcjonalności, jak i atrakcyjne oferty. Wśród nich m.in.:

  • Wygodny sposób prezentacji Twoich spraw – nowy układ pozwoli Ci na szybką i wygodną weryfikację statusu Twoich spraw i postępów w spłacie.
  • Program „Marzenia z gwarancją spełnienia” – w odświeżonej wersji możesz obserwować swoje punkty na stronie głównej tuż po zalogowaniu. Pamiętaj, że dzięki regularnym spłatom, możesz zbierać punkty i wymieniać je na atrakcyjne nagrody, również wtedy, gdy ugoda została podpisana wcześniej. Szczegóły akcji na https://www.marzenia.kruk.eu/
  • Specjalne powiadomienia, które w postaci ikony „dzwoneczka” pojawią się w prawym górnym rogu panelu, sprawią, że nie przegapisz żadnej ważnej informacji dotyczącej Twoich zadłużeń. Zbliżający się termin spłaty, nowe ustalenia w sprawie, możliwość zawarcia porozumienia – to tylko przykłady informacji, o których będziemy Ci przypominać.
  • Twoja wirtualna asystentka E-milia przeprowadzi Cię przez cały proces zawierania ugody online i ułatwi korzystanie z e-kruka.

„Witaj, jestem E-milia, Twój wirtualny asystent na platformie e-kruk. Poinformuję Cię o szczegółach Twojego zadłużenia, zbliżających się płatności, czy możliwości zawarcia porozumienia. Korzystaj z mojej pomocy, gdy tylko jej potrzebujesz 😊.

~ E-milia, wirtualny asystent klienta na platformie e-kruk.pl

  • Twój status w rejestrze dłużników ERIF BIG S.A. pojawi się tuż po zalogowaniu. Dowiesz się, czy widniejesz w Biurze Informacji Gospodarczej ERIF oraz jakie wpisy zostały przekazane na Twój temat. Przeczytaj więcej o statusach w rejestrach osób zadłużonych w e-kruku.

Korzystasz mobilnie? Teraz będzie jeszcze wygodniej

Nowy „e-kruk” będzie w pełni dopasowany do wersji mobilnej. Dzięki temu będziesz miał dostęp do swojego konta tu i teraz. Dla Twojej wygody poprawiliśmy szybkość działania strony i dopasowaliśmy rozdzielczość do wielkości urządzenia.

Zobacz, jak wygląda wersja na telefon:

Pamiętaj! W KRUKu chcemy ułatwić Ci spłatę długów i proponujemy rozwiązanie sprawy na drodze polubownej. Czas na Twoją decyzję! Załóż konto na platformie e-kruk.pl i ustal wygodne warunki spłaty Twoich długów przez Internet.

Jesteś nowym klientem KRUKa?

Masz już konto na e-kruku?

 


Odzyskaj kontrolę nad finansami

Masz pytanie? Zadzwoń

71 790 21 21

Zachęcamy również do kontaktu za pośrednictwem czata