Odzyskaj kontrolę nad swoimi finansami i… zyskaj 200 zł na zakupy!

Masz dług, który obsługuje KRUK S.A.? Nie radzisz sobie z płaceniem rat w terminie? Brakuje Ci pieniędzy do końca miesiąca, a prowadzenie domowego budżetu to dla Ciebie czarna magia? Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Zdobądź wiedzę i pieniądze!

Z okazji Dnia bez Długów, obchodzonego co roku 17 listopada, zapraszamy Cię do udziału w promocji! Dzięki niej nie tylko dowiesz się, jak wyjść z długów i uporządkować swoje finanse, ale możesz też zyskać pieniądze na zakupy. Udział w promocji to same korzyści – posiądziesz bezcenną wiedzę z zakresu prowadzenia domowego budżetu i masz szansę otrzymać kartę na zakupy o wartości 200 zł. To Ty zdecydujesz, kiedy i na co przeznaczysz te środki!

Jak wziąć udział w promocji?

Do 16 grudnia 2020 roku przejdź bezpłatny kurs internetowy ŻYJ BEZ DŁUGÓW – to 12 lekcji online z Tomaszem Jaroszkiem, blogerem finansowym z Doradca.tv. Każda z lekcji ma swoje konkretne zadanie, które pomoże Ci w uporządkowaniu swoich spraw finansowych, wyjściu z kłopotów i finalnie – pozbyciu się długów.

Pierwsze 40 osób, które przejdą przez wszystkie 12 lekcji kursu, otrzyma od KRUK S.A. kartę postaci SODEXO na kwotę 200 zł. Zapłacisz nią w ponad 50 000 punktach w Polsce, takich jak sklepy spożywcze, odzieżowe, drogerie, RTV AGD oraz wiele innych.

Kto pierwszy, ten lepszy – nie zwlekaj i… do dzieła!

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.


Odzyskaj kontrolę nad finansami

Masz pytanie? Zadzwoń

71 790 21 21

Zachęcamy również do kontaktu za pośrednictwem czata