Zawarcie ugody na e-kruk.pl – poradnik

Zakupy, porada medyczna czy sprawy urzędowe. Dziś wiele formalności można załatwić za pośrednictwem Internetu – bez wychodzenia z domu, szybko i wygodnie. Dlaczego nie miałoby to dotyczyć spłaty Twojego zobowiązania w KRUKu? Zapoznaj się z naszym poradnikiem dotyczącym ugody online i przekonaj się, że zawarcie porozumienia na e-kruk.pl jest bezpieczne, proste i wygodne.

Chcesz zawrzeć ugodę z KRUKiem? Zależy Ci, by spłacać swoje zadłużenie w ratach, w dopasowanym do Twoich możliwości terminie? Bez zbędnej dokumentacji, drukowania, konieczności dzwonienia na infolinię czy czekania na dogodny termin wizyt doradcy? Wykorzystaj do tego platformę e-kruk.pl i podpisz ugodę online. Dlaczego warto?

  • warunki ugody ustalasz wygodnie online
  • dopasujesz ratę do swojego budżetu: możesz wybierać spośród zaproponowanych zakresów wysokości raty oraz okresu spłaty
  • podpisujesz porozumienie online,
  • zarządzasz swoim zadłużeniem online.

Sprawdź, jak w 5 prostych krokach wygodnie i łatwo zawrzeć porozumienie online na
naszej platformie. Pamiętaj, że po zalogowaniu na e-kruk.pl  prosty i intuicyjny kreator przeprowadzi Cię  przez kolejne etapy – od wyboru sprawy, poprzez ustalenie wysokości raty i dnia płatności, aż po podpisanie ugody.

KROK 1: Zaloguj się na e-kruk.pl lub załóż i aktywuj konto na naszej platformie 

– jeśli nie masz jeszcze konta na e-kruk.pl, wypełnij krótki formularz i aktywuj konto poprzez kliknięcie w link, który otrzymasz na podanego w czasie rejestracji maila.

KROK 2: Wybierz sprawę, którą chcesz spłacać polubownie

– nr Twojej sprawy obsługiwanej przez KRUK znajdziesz w naszych listach, mailach
i SMS-ach.

KROK 3: Samodzielnie ustal wysokość raty oraz harmonogram spłaty

– wykorzystuj do tego zakres rat i dat dostępny na e-kruk.pl.

KROK 4: Podpisz ugodę online

– użyj  do tego podpisu kwalifikowanego, który ma taką samą rangę, jak podpis tradycyjny. Podaj nr telefonu i wpisz kod, który otrzymasz SMS-em. Podpisaną umowę ugody wyślemy na podany przez Ciebie adres e-mail. Co ważne, nie musisz jej drukować, ani nigdzie odsyłać.

 

KROK 5: Spłacaj wygodnie przez Internet

– możesz wykorzystać dostępne i bezpieczne sposoby płatności online, takie jak:

  • płatność online przez platformę e-kruk.pl,
  • płatność kodem BLIK,
  • przelew tradycyjny (numer konta bankowego do wykonania przelewu znajdziesz na e-kruk.pl).

Przekonaj się, że ugodę z KRUKiem możesz podpisać samodzielnie online w zaciszu domowym, bez zbędnych formalności. Wykorzystaj do tego platformę e-kruk.pl i wygodnie zarządzaj swoim zobowiązaniem.


Odzyskaj kontrolę nad finansami

Masz pytanie? Zadzwoń

71 790 21 21

Zachęcamy również do kontaktu za pośrednictwem czata