KRUK dba o Twoje bezpieczeństwo

Rzeczywistość, w jakiej obecnie funkcjonujemy, wymaga wielu zmian. Musieliśmy się dostosować i nauczyć żyć w nieprzewidywalnych czasach pandemii. W KRUKu przeszliśmy przez ten sam proces i  dla bezpieczeństwa naszych klientów i pracowników zawiesiliśmy (bądź ograniczyliśmy) wizyty domowe doradców oraz czasowo wstrzymaliśmy obsługę w placówkach. Jeśli więc dostałeś list od KRUKa, informacje na temat wszystkich zadłużeń znajdziesz na e-kruk.pl. Kruk równa się bezpieczeństwo.

Jeśli czytasz ten tekst, oznacza to, że najprawdopodobniej jesteś Klientem KRUKa i chcesz rozwiązać swoje kłopoty finansowe. Wiesz, że długi nie biorą się znikąd. Skoro zdecydowaliśmy o zaciągnięciu kredytu czy pożyczki, podpisaniu umowy abonamentowej lub zakupie na raty, a później nie regulujemy ich na czas, musimy liczyć się z konsekwencjami tych decyzji. Dlatego warto jak najszybciej wziąć odpowiedzialność za swoje zadłużenie i zacząć działać. Jak? Najlepiej się do nas odezwać!

KRUK bezpieczeństwo. Spłacaj długi bez ryzyka

Pamiętaj, że bierność nie jest w tej kwestii wskazana. Unikanie wierzycieli to najgorsze z możliwych rozwiązań. Oni nie zrezygnują z dalszych prób porozumienia i kontaktu z Tobą. Brak reakcji może raczej narazić Cię na skierowanie sprawy do sądu i związane z tym dodatkowe koszty.

KRUK dba o Twoje bezpieczeństwo

Dowiedz się, jakie działania podjęliśmy w trosce o Twoje bezpieczeństwo:

  1. W związku z kolejnym etapem odmrażania gospodarki zdecydowaliśmy o stopniowym powrocie doradców terenowych do obsługi klienta. Szczegóły możesz uzyskać bezpośrednio u swojego doradcy terenowego lub na infolinii. Wizyty będą przeprowadzone z uwzględnieniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, mając na uwadze zdrowie naszych klientów i pracowników.
  2. Zawiesiliśmy osobistą obsługę w placówkach.
  3. Wszystko załatwisz on-line lub telefonicznie, bez wychodzenia z domu.

Wybierz formę kontaktu najwygodniejszą dla Ciebie:

Pisząc o bezpieczeństwie i zachęcając do regulowania swoich zobowiązań z domu, jednocześnie przypominamy o zachowaniu bezpieczeństwa w Sieci. Każdy, kto aktywnie działa w Internecie, musi wiedzieć, jak chronić swoje dane osobowe oraz własny komputer przed wirusami i atakami hakerów. Dla zainteresowanych przygotowaliśmy artykuł: Bądź bezpieczny w Internecie. Poznaj 5 zasad, których lepiej przestrzegać.

Odzyskaj kontrolę nad finansami

Masz pytanie? Zadzwoń

71 790 21 21

Zachęcamy również do kontaktu za pośrednictwem czata