2 x EKO, czyli jak żyć EKOnomicznie i EKOlogicznie – zapraszamy na webinar

KRUK przygotował dla swoich Klientów i nie tylko webinar poświęcony tematyce less waste. Nasi eksperci udowodnią, że unikanie niepotrzebnych wydatków ma pozytywny wpływ nie tylko na naszą kieszeń, ale również przyszłość planety. Więcej szczegółów znajdziesz poniżej:

2 x EKO, czyli jak żyć EKOnomicznie i EKOlogicznie

Już 25 września 2019 roku o godz. 19:00

na kanale KRUK S.A. Polska na YouTubie

Od wielu lat żyjemy na koszt naszej planety. Niestety z roku na rok coraz szybciej zużywamy jej odnawialne zasoby. Jedną z przyczyn jest nadmierne kupowanie – ubrań, jedzenia i wielu niepotrzebnych rzeczy, na które wydajemy coraz więcej pieniędzy. Nasze codzienne wybory i decyzje sprawiają, że każdy z nas jest odpowiedzialny za powstawanie długu ekologicznego. Co zrobić, aby zacząć go spłacać? Zasada jest podobna, jak przy spłacie długu finansowego. Ważne, aby poczuć odpowiedzialność i być konsekwentnym. Porady naszych ekspertów podpowiedzą, co zrobić, aby zaoszczędzić pieniądze i jednocześnie być przyjaznym dla naszej planety.

W trakcie spotkania dowiesz się:

  • Jak w prosty sposób wydawać mniej i wzmocnić swój budżet domowy?
  • Jak zmieniać nawyki finansowe związane z wydawaniem pieniędzy?
  • Jak oprzeć się pułapkom prowadzącym do nadmiernej konsumpcji, a czasem długów?
  • Jak policzyć czy małe zmiany dają duże efekty?
  • Jak Twoje wybory mogą korzystnie wpłynąć na naszą planetę i na Ciebie?
  • Co zrobić, by nie marnować jedzenia i oszczędzać więcej pieniędzy?
  • Jak troszczyć się o środowisko i nie rujnować swojego budżetu?
  • Jak rozsądnie działać, by zmniejszyć dług ekologiczny?

Webinar poprowadzą: Sylwia Majcher, blogerka i autorka książki „Gotuję, nie marnuję” oraz Tomasz Jaroszek, bloger i autor kursu przygotowanego z KRUK S.A. „Żyj bez Długów”

Sylwia Majcher, dziennikarka, autorka bestsellerowej książki „Gotuję, nie marnuję. Kuchnia zero waste po polsku” i Wykorzystuję, nie marnuję, reportaży oraz wywiadów ekologicznych. Absolwentka studiów podyplomowych na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w Warszawie. Prowadzi warsztaty oraz szkolenia poświęcone niemarnowaniu jedzenia i ekologii. Współtwórczyni i ambasadorka pierwszej w Polsce kampanii edukacyjnej #wrocławniemarnuje.

Tomasz Jaroszek, bloger finansowy, były dziennikarz ekonomiczny, autor bloga oraz kanału YouTube Doradca.tv, współautor książki „Ryzykować Trzeba Umieć” i twórca kursu „Żyj bez Długów”, przygotowanego we współpracy z KRUK S.A. Tłumaczy trudne zagadnienia finansowe tak, aby każdy mógł je zrozumieć i zacząć pracować nad swoimi domowymi finansami!


Odzyskaj kontrolę nad finansami

Masz pytanie? Zadzwoń

71 790 21 21

Zachęcamy również do kontaktu za pośrednictwem czata