Akcja promocyjna! Ustaw automatyczną płatność cykliczną, zapłać w terminie 3 raty i odbierz e-kartę Allegro

Na platformie e-kruk.pl jest już dostępny nowy rodzaj płatności – automatyczna płatność cykliczna. Dla 200 klientów, którzy ustawią tę płatność i zapłacą nią 3 raty  przygotowaliśmy e-karty podarunkowe Allegro o łącznej wartości 20 000 zł! Nie czekaj, ułatw sobie spłatę długów i ustaw automatyczną płatność cykliczną już dziś.

EDIT: W dniu 20.09.2022 r. zakończyliśmy rejestracje uczestników do akcji promocyjnej „Zaplanuj raz, spłacaj cały czas”. Dziękujemy za zaangażowanie oraz tak liczne aktywacje naszej nowej formy płatności – automatycznej płatności cyklicznej. W dniu 4.10.2022 r. wszyscy zarejestrowani uczestnicy akcji otrzymają informację mailową dotyczącą dalszych kroków.

„Zaplanuj raz, spłacaj cały czas” – to akcja promocyjna, którą przygotowaliśmy dla klientów KRUKa i użytkowników platformy e-kruk.pl z okazji wprowadzenia nowego rodzaju płatności – automatycznej płatności cyklicznej. To szybki i wygodny sposób na spłatę Twojego zadłużenia w KRUKu. Aktywuj ją już dziś i zyskaj szansę na 1 z 200 e-kart podarunkowych Allegro o wartości 100 zł.

Zasady akcji promocyjnej

Aby wziąć udział w akcji promocyjnej wystarczy, że:

  1. Wejdziesz na swoje konto e-kruk.pl
  2. Aktywujesz automatyczną płatność cykliczną na swojej podpisanej ugodzie
  3. Spłacisz terminowo 3 kolejne raty korzystając z tego rodzaju płatności

Akcja potrwa do 30.09.2022 r. lub do zrealizowania przez 200 klientów wszystkich zasad akcji. Nie czekaj, poznaj wygodę automatycznej płatności cyklicznej i zgarnij e-kartę na zakupy!

Nie masz jeszcze konta na platformie e-kruk.pl? Możesz założyć je w dowolnym momencie!

Automatyczna płatność cykliczna  – na czym to polega

Nowa forma płatności w KRUKu polega na płatności z karty płatniczej. Podczas wyboru formy płatności decydujesz się na automatyczną płatność cykliczną, wyrażasz jednorazową zgodę na cykliczne pobieranie raty z Twojej karty płatniczej, zgodnie z ustalonym harmonogramem spłat. W ten sposób nie musisz pamiętać o comiesięcznym dokonywaniu płatności – kwota raty zostanie automatycznie pobierana z Twojej karty aż do momentu spłaty całości zadłużenia. Pamiętaj o zapewnieniu środków, aby płatność mogła zostać zrealizowana.

Jak ustawić automatyczną płatność cykliczną?

Aktywacja automatycznej płatności cyklicznej to tylko 3 proste kroki. Pamiętaj, że aby z niej skorzystać musisz mieć założone konto na platformie e-kruk.pl oraz podpisaną ugodę.

Regulamin akcji znajduje się pod tym linkiem.

Regulamin automatycznej płatności cyklicznej znajduje się pod tym linkiem.


Odzyskaj kontrolę nad finansami

Masz pytanie? Zadzwoń

71 790 21 21

Zachęcamy również do kontaktu za pośrednictwem czata