Dlaczego warto założyć konto na platformie e-kruk.pl?

Osoby zadłużone często nie wiedzą, gdzie szukać pomocy i jak postawić pierwszy krok, by wyjść z kłopotów finansowych. Jeśli pismo dostałeś od KRUKa, masz szansę na spłatę długu w ratach dopasowanych do Twoich indywidualnych możliwości.  Możesz zadzwonić albo skorzystać z platformy e-kruk.pl: dyskretnie i w zaciszu domowym. Sprawdź, dlaczego warto założyć konto na platformie e-kruk.pl?

Długi nie biorą się znikąd. Skoro zdecydowaliśmy o zaciągnięciu kredytu czy pożyczki, podpisaniu umowy abonamentowej lub zakupie na raty, a później nie regulujemy ich na czas, musimy liczyć się z konsekwencjami tych decyzji. Warto jak najszybciej wziąć odpowiedzialność za swoje zadłużenie i zacząć działać. Jak? Załóż konto na platformie e-kruk.pl.

Platforma e-kruk.pl – narzędzie do zarządzania długami przez Internet

Została stworzona, aby umożliwić samodzielne zarządzanie długami przez osoby zadłużone, których sprawy są prowadzone przez firmę KRUK. Firma oferuje profesjonalną pomoc bez konieczności kontaktu z drugą osobą i trudnej rozmowy o długu. Pokazuje osobom zadłużonym, jak realnie wygląda stan ich wszystkich spraw i jakie są szanse na spłatę należności. Dzięki temu dana osoba może aktywnie uczestniczyć w wypracowaniu planu swojego wyjścia z długów. Dlatego właśnie nieocenionym narzędziem jest platforma e-kruk.pl.

Platforma e-kruk.pl oferuje możliwość spłacania zadłużenia bez rejestracji lub zarządzanie długiem po założeniu konta. Jeśli klient woli spłacić zadłużenie bez rejestracji, wystarczy, że poda numer sprawy, na który chce dokonać wpłaty, i swój PESEL na stronie system.e-kruk.pl w części „Spłać zadłużenie bez rejestracji”.

Zarejestrowane konto pozwala na w pełni samodzielne zarządzanie długiem. Dzięki założeniu konta osoba zadłużona zyskuje:

 • podgląd: wszystkich aktualnych zadłużeń obsługiwanych przez firmę KRUK, rodzaju zobowiązań, kwoty zaległych należności;
 • możliwość rozłożenia zadłużenia na raty bez odsetek;
 • kontrolę długów oraz terminowego spłacania rat;
 • możliwość szybkiej aktualizacji danych.

Kto może założyć konto na platformie e-kruk.pl?

Konto na e-kruk.pl – podobnie jak możliwość spłaty długu bez konieczności rejestracji – jest dostępne dla osób, których zadłużenie obsługuje firma KRUK S.A. Skąd to wiadomo? KRUK wysyła listy oraz e-maile informujące o tym, że prowadzi sprawę dotyczącą danego długu. Szczegóły sprawy są podane w liście. W takiej korespondencji podany jest także numer sprawy. Trzeba mieć go na uwadze, bo stanowi on swego rodzaju identyfikator, który jest wymagany do rejestracji konta na platformie i do spłaty długu bez rejestracji.

Korzyści posiadania konta na platformie e-kruk.pl

Konto na platformie e-kruk.pl to doskonałe rozwiązanie dla osób zabieganych, które chcą mieć dostęp do informacji o swoich sprawach w dowolnym miejscu i w dowolnym momencie. Jest to też sposób na kontakt z firmą windykacyjną dla tych osób, które wstydzą się, nie lubią osobistych lub telefonicznych kontaktów. To także wygodna i szybka opcja pozwalająca niemal od ręki rozwiązać problem zadłużenia poprzez ustalenie ugody ratalnej. Na platformie widoczne są wszystkie obsługiwane przez KRUKa zadłużenia, jeśli komuś zdarzyło się zalegać z płatnościami więcej niż jednej firmie lub instytucji. A zatem osoba zadłużona zyskuje pełen obraz swojej sytuacji, a do rejestracji i logowania wystarczy mu jeden numeru sprawy.

Platforma e-kruk.pl to:

 • możliwość dyskretnego zapoznania się ze stanem zadłużenia, bez konieczności bezpośredniego kontaktu z firmą windykacyjną;
 • wygodny i szybki sposób rozłożenia długów na raty za pomocą podpisania porozumienia online;
 • samodzielne zarządzanie długiem w dowolnym czasie i miejscu;
 • dostęp do specjalnie przygotowanych dla klientów KRUKa ofert i promocji;
 • brak konieczności drukowania jakichkolwiek dokumentów czy wysyłania listów, co pozwala na oszczędność czasu, pieniędzy, a nawet papieru.

Funkcje platformy e-kruk.pl: co załatwisz za jej pomocą?

Platforma e-kruk.pl spełnia kilka podstawowych funkcji:

 • osobom, które nie chcą zakładać konta na platformie służy do zlecenia spłaty zadłużenia;
 • pokazuje aktualny stan zadłużenia;
 • pozwala samodzielnie dokonać spłat w wybranych terminach;
 • umożliwia zamówienie rozmowy telefonicznej lub wizyty doradcy klienta;
 • umożliwia podpisanie online porozumienia z ratami bez odsetek.

Szczególnie ostatnia funkcja platformy jest doceniana i często wykorzystywana przez osoby zadłużone. Rozłożenie zadłużenia na raty to często jedyna droga do spłaty zaległości. Zwłaszcza, jeśli nie ma możliwości jednorazowej spłaty całego długu. Osoba zadłużona samodzielnie generuje oferty z propozycjami wysokości rat i terminów spłaty, a następnie wybiera tę, która najbardziej jej odpowiada. Kilka kliknięć – zaakceptowanie warunków porozumienia i wpisanie kodu z wiadomości SMS – i porozumienie jest zawarte, a co najważniejsze, zaczyna obowiązywać.

Na platformie e-kruk.pl sprawdzisz swój status w rejestrze dłużników ERIF BIG S.A =>>>

Konto na platformie e-kruk.pl: rejestracja krok po kroku

Rejestracja odbywa się na stronie system.e-kruk.pl. Należy podać numer sprawy, e-mail, PESEL oraz wymyślone hasło. E-mail oraz hasło będą później służyć do logowania się do konta na platformie. W zakładce „Szczegóły sprawy” dłużnik znajdzie wszystkie informacje o zadłużeniu.

Jak podpisać porozumienia ratalne, mając konto na platformie e-kruk.pl?

Aby wygenerować porozumienie ratalne, należy kliknąć w opcję „Zobacz, jak możemy Ci pomóc”. Po tej czynności pojawi się kilka możliwości, tj. wpłata dowolnej kwoty na poczet spłaty zadłużenia lub podpisanie porozumienia i spłata długu w ratach. Jeśli dana osoba wybierze drugą z podanych tu możliwości, to wówczas:

 1. Wypełnia ankietę finansową.
 2. Wybiera termin spłacania raty.
 3. Ustala kwotę raty.
 4. Dodaje swoje dane adresowe.
 5. Udziela pełnomocnictwa na podpisanie ugody przez wpisanie kodu SMS.

Spłacasz w terminie? Zgarnij atrakcyjne nagrody w Programie Bonusowym KRUKa =>>>

Platforma e-kruk.pl daje osobom zadłużonym możliwość decydowania o swojej przyszłości. Raptem kilka kliknięć dzieli je od drogi prowadzącej do życia bez długów. Przy okazji najważniejsze, że można to zrobić bez wychodzenia z domu, szybko i wygodnie.


Odzyskaj kontrolę nad finansami

Masz pytanie? Zadzwoń

71 790 21 21

Zachęcamy również do kontaktu za pośrednictwem czata