Platforma na miarę windykacji 4.0, czyli jak powstała nowa odsłona e-kruk.pl

Wirtualna asystentka E-milia, połączony ze sprawami klienta system powiadomień czy możliwość podpisania ugody całkowicie online. To tylko kilka funkcji, które czekają na użytkowników platformy e-kruk.pl, która została odświeżona zgodnie z sugestiami klientów. Jak powstała nasza platforma? Uchylamy rąbek tajemnicy.

Już 32 miliony Polaków korzysta z Internetu, spędzając w nim średnio 6 godzin i 44 minuty każdego dnia*. Załatwianie spraw przez komputer lub telefon jest już codziennością, nie tylko w przypadku zakupów, ale też prowadzenia domowych finansów. Dlatego w KRUKu już od 2017 roku umożliwiamy Ci wygodne spłacanie zobowiązań za pośrednictwem dedykowanej platformy e-kruk.pl.

4,4/5 ocena platformy e-kruk.pl przez klientów KRUKa

Użytkownicy e-kruk.pl bardzo dobrze oceniają naszą platformę, która umożliwia im spłatę zadłużenia za pośrednictwem Internetu. Klienci, którzy raz przetestują możliwość załatwienia spraw online, szybko przekonują się jak wygodne to rozwiązanie. W KRUKu ciągle śledzimy trendy i szukamy rozwiązań, które sprawią, że korzystanie z naszych narzędzi będzie wygodne i intuicyjne. Tegoroczne zmiany – zarówno pod kątem wizualnym, jak i praktycznym – zostały wprowadzone w oparciu o opinie i sugestie naszych klientów. Są więc odpowiedzią na potrzeby zgłaszane przez powiększającą się grupę osób korzystających z urządzeń mobilnych.

Joanna Rogozińska-Krause, HEAD OF E-COMMERCE AREA

Od 25 października obecni i nowi użytkownicy platformy e-kruk.pl nie zobaczą już „kolorowych” bąbli, a przejrzyste tabele z podglądem wszystkich swoich spraw, jakie mają w KRUKu. Każda z nich będzie odpowiednio oznaczona, abyś jeszcze sprawniej mógł poruszać się po panelu i spłacać długi zaledwie kilkoma kliknięciami. Chcesz wiedzieć, jak wyglądała platforma przed i po wdrożeniu zmian? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, co się zmieniło.

Windykacja 4.0, czyli jaka?

Nowe technologie pozwalają rozwijać się wielu branżom, w tym również naszej, windykacyjnej. Aby spłacić zadłużenie nie musisz otrzymywać i wysyłać nam podpisanych dokumentów. Teraz wszystkie sprawy załatwisz w kilku prostych krokach, przez Internet. Nowoczesna windykacja pozwala Ci działać samodzielnie, kiedy i gdzie chcesz, a jednocześnie dostarcza wszystkie niezbędne informacje i narzędzia, które w prosty sposób pozwolą Ci załatwić sprawy. Taka właśnie jest platforma e-kruk.pl – prosta i wygodna w obsłudze, z nowoczesnymi, a jednocześnie bezpiecznymi rozwiązaniami.

Platforma szyta specjalnie dla Ciebie

Zmiany na platformie były poprzedzone godzinami badań i analiz oraz zaangażowaniem wielu pracowników KRUKa. Pod uwagę wzięliśmy także sugestie samych użytkowników platformy – w końcu to Ty będziesz korzystał z tego narzędzia na co dzień. Widok, który widzi ponad 100 tys. klientów, to tylko wierzchołek góry lodowej, za którym ukryte są kilometry kodów programistycznych i terabajty danych.

góra lodowa

 

W pracach nad platformą pracowało nie tylko kilkudziesięciu pracowników KRUKa, ale także firmy specjalizujące się w tworzeniu narzędzi odpowiadających na niemal wszelkie potrzeby klienta.

Zmiany na platformie e-kruk.pl były dla nas sporym wyzwaniem. Szczególnie z punktu widzenia IT zależało nam na tym, aby to, co widzi klient, było na jak najwyższym poziomie. Przeszliśmy serię szkoleń i warsztatów, które pomogły nam lepiej zrozumieć potrzeby użytkowników i zaproponować nowe funkcjonalności. Współpracowaliśmy ściśle z agencjami zewnętrznymi. Wspólnymi siłami zaprojektowaliśmy nowy wygląd platformy tak, aby był przejrzysty dla klientów i – co dla nas ważne – dużo bardziej zaawansowany technologicznie. Wszystko po to, by zapewnić użytkownikom szybki system odpowiadający ich potrzebom.

Mariusz Marciniak, Architekt Systemu e-kruk.pl

Chcesz poznać wszystkie korzyści z korzystania z platformy e-kruk.pl? Obejrzyj wideo i przekonaj się, że spłata zadłużenia online może być jeszcze prostsza i wygodniejsza.

*Dane z raportu „Digital 2021” opracowanego przez We Are Social i Hootsuite


Odzyskaj kontrolę nad finansami

Masz pytanie? Zadzwoń

71 790 21 21

Zachęcamy również do kontaktu za pośrednictwem czata