Na czym polegają płatności Visa Checkout?

Visa Checkout to portfel elektroniczny, pod który podpinasz swoje karty płatnicze. Aby z niego skorzystać, musisz założyć konto i logować się na nie za każdym razem, gdy dokonujesz płatności (w celu weryfikacji).

Jak zacząć płacić z Visa Checkout?

Aby płacić Visa Checkout, należy zarejestrować się w programie Visa Checkout, zatwierdzić regulamin i zgodzić się na sprawdzenie swoich danych na listach sankcyjnych. Następnie dodajesz swoją kartę do portfela elektronicznego. W tym celu wpisujesz numer, datę ważności karty, kod CVV oraz adres rozliczeniowy i numer telefonu. W tym momencie twoja przeglądarka może zapytać o to, czy zapisać dane karty. W przypadku urządzeń współdzielonych nie jest to zalecane, w pozostałych przypadkach zależy od twoich preferencji. Następnie otrzymasz sms weryfikacyjny z banku, który wydał twoją kartę płatniczą. Gdy wpiszesz go na stronie, konfiguracja zostanie zakończona.

Gdzie możesz skorzystać z płatności Visa Checkout?

Z płatności Visa Checkout możesz skorzystać wszędzie tam, gdzie widzisz logo tej formy płatności. Jest dostępna na większości dużych portali zakupowych i większych sklepów internetowych, marketów elektronicznych itd. Dostępna jest też w PayU.
Tej formy płatności możesz użyć także na platformie e-kruk.pl pozwalającej również na wybranie innych form płatności, takich jak automatyczna płatność cykliczna czy Google Pay i Apple Pay. Wszystko po to, aby każdy mógł wybrać formę płatności dopasowaną do swoich potrzeb. Aby dowiedzieć się więcej, wejdź w zakładkę ‘Wybierz rodzaj płatności’.

Jak korzystać z Visa Checkout na e-kruk.pl?

Wystarczy, że zalogujesz się do swojego konta na platformie e-kruk.pl. Po zalogowaniu należy przejść przejdź do Płatności, skorzystać z opcji Inne formy Płatności oraz kliknąć ikonę Visa Checkout. System przekieruje Cię do strony logowania Visa Checkout, gdzie – po zalogowaniu – dokonujesz zapłaty przelewem elektronicznym.

Chcesz skorzystać z Visa Checkout? Zrób to już dziś!

Czy korzystanie z Visa Checkout jest bezpieczne?

Tak, płacenie Visa Checkout jest bezpieczne.
Informacje o karcie, które dodajesz do Visa Checkout, są szyfrowane. Dzięki temu przy płaceniu w sklepach internetowych nie musisz podawać ponownie numeru, daty ważności i kodu CVV. Ponadto fakt, że na danej stronie możesz takiej płatności dokonać, oznacza, że Visa dokonała weryfikacji sprzedawcy. Zmniejsza to ryzyko natknięcia się na nieuczciwych sprzedawców i fałszywe firmy.

Ponadto skorzystanie z Visa Checkout jest równoznaczne z dokonaniem opłaty kartą, dzięki czemu możesz skorzystać z opcji chargeback. Zatem w razie problemów z dostawą lub niezgodnością towaru z zamówieniem, usługa chargeback pozwala Ci odzyskać pieniądze za pośrednictwem swojego banku.


Odzyskaj kontrolę nad finansami

Masz pytanie? Zadzwoń

71 790 21 21

Zachęcamy również do kontaktu za pośrednictwem czata