2 x EKO, czyli jak żyć EKOnomicznie i EKOlogicznie – zapraszamy na webinar

KRUK przygotował dla swoich Klientów i nie tylko webinar poświęcony tematyce less waste. Nasi eksperci udowodnią, że unikanie niepotrzebnych wydatków ma pozytywny wpływ nie tylko na naszą kieszeń, ale również przyszłość planety. Więcej szczegółów znajdziesz poniżej:

2 x EKO, czyli jak żyć EKOnomicznie i EKOlogicznie

Już 25 września 2019 roku o godz. 19:00

na kanale KRUK S.A. Polska na YouTubie

Od wielu lat żyjemy na koszt naszej planety. Niestety z roku na rok coraz szybciej zużywamy jej odnawialne zasoby. Jedną z przyczyn jest nadmierne kupowanie – ubrań, jedzenia i wielu niepotrzebnych rzeczy, na które wydajemy coraz więcej pieniędzy. Nasze codzienne wybory i decyzje sprawiają, że każdy z nas jest odpowiedzialny za powstawanie długu ekologicznego. Co zrobić, aby zacząć go spłacać? Zasada jest podobna, jak przy spłacie długu finansowego. Ważne, aby poczuć odpowiedzialność i być konsekwentnym. Porady naszych ekspertów podpowiedzą, co zrobić, aby zaoszczędzić pieniądze i jednocześnie być przyjaznym dla naszej planety.

W trakcie spotkania dowiesz się:

  • Jak w prosty sposób wydawać mniej i wzmocnić swój budżet domowy?
  • Jak zmieniać nawyki finansowe związane z wydawaniem pieniędzy?
  • Jak oprzeć się pułapkom prowadzącym do nadmiernej konsumpcji, a czasem długów?
  • Jak policzyć czy małe zmiany dają duże efekty?
  • Jak Twoje wybory mogą korzystnie wpłynąć na naszą planetę i na Ciebie?
  • Co zrobić, by nie marnować jedzenia i oszczędzać więcej pieniędzy?
  • Jak troszczyć się o środowisko i nie rujnować swojego budżetu?
  • Jak rozsądnie działać, by zmniejszyć dług ekologiczny?

Webinar poprowadzą: Sylwia Majcher, blogerka i autorka książki „Gotuję, nie marnuję” oraz Tomasz Jaroszek, bloger i autor kursu przygotowanego z KRUK S.A. „Żyj bez Długów”

Sylwia Majcher, dziennikarka, autorka bestsellerowej książki „Gotuję, nie marnuję. Kuchnia zero waste po polsku” i Wykorzystuję, nie marnuję, reportaży oraz wywiadów ekologicznych. Absolwentka studiów podyplomowych na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w Warszawie. Prowadzi warsztaty oraz szkolenia poświęcone niemarnowaniu jedzenia i ekologii. Współtwórczyni i ambasadorka pierwszej w Polsce kampanii edukacyjnej #wrocławniemarnuje.

Tomasz Jaroszek, bloger finansowy, były dziennikarz ekonomiczny, autor bloga oraz kanału YouTube Doradca.tv, współautor książki „Ryzykować Trzeba Umieć” i twórca kursu „Żyj bez Długów”, przygotowanego we współpracy z KRUK S.A. Tłumaczy trudne zagadnienia finansowe tak, aby każdy mógł je zrozumieć i zacząć pracować nad swoimi domowymi finansami!


Odzyskaj kontrolę nad finansami

Masz pytanie? Zadzwoń

... 71 790 21 21

Zachęcamy również do kontaktu za pośrednictwem czata

Ta witryna używa plików cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies, ich zastosowaniu oraz sposobie modyfikacji i akceptacji można znaleźć tutaj.