Nikt nie musi wiedzieć, że masz dług. Spłacaj dyskretnie online na e-kruk.pl

Mam długi — co robić? Zarejestruj się na platformie e-kruk.pl i skorzystaj z naszej pomocy. Spłacanie długów może się wydawać stresujące, ale razem znajdziemy dobre rozwiązanie. Co więcej, spłata zobowiązań wraz z KRUK-iem jest nie tylko wygodna (wszystko odbywa się online), ale i dyskretna. Naprawdę nikt nie musi wiedzieć, że masz dług!

Długi, zwłaszcza te opiewające na wysokie kwoty, są zazwyczaj źródłem dyskomfortu. Aby ukryć je przed światem (a często także przed najbliższymi), osoby zadłużone uciekają się do rozmaitych manewrów. Niestety większość z nich nie tylko nie działa na ich korzyść, ale także może znacząco utrudnić wyjście na prostą. Ty także masz długi, które spędzają Ci sen z powiek? Dowiedz się, co możesz zrobić, aby realnie poprawić swoją sytuację, zminimalizować potężny stres i wreszcie spać spokojnie.

Mam ogromne długi, co robić?

Mówi się, że działając nieustannie w ten sam sposób, trudno oczekiwać odmiennych rezultatów. Ta maksyma doskonale oddaje postawę wielu osób zmagających się z długami. Unikanie kontaktów z wierzycielem, bierne oczekiwanie na rozwój sytuacji i uciekanie od odpowiedzialności nie sprawią, że zadłużenie zniknie. Mogą natomiast nieść za sobą długofalowe, stresujące i wyjątkowo nieprzyjemne (nie tylko dla portfela) konsekwencje – postępowanie sądowe, a w przypadku uzyskania tytułu wykonawczego egzekucję komorniczą, utratę wypracowanego przez lata mienia czy pogorszenie historii kredytowej.

Co możesz zrobić, aby poprawić swoją sytuację i zatrzymać pętlę zadłużenia?

 • Po pierwsze i najważniejsze – nie unikaj kontaktu z wierzycielem. Jeśli nie będziesz odbierał telefonów i korespondencji, wierzyciel nie będzie miał innego wyjścia – prędzej czy później może skierować sprawę do sądu. Jeśli sąd wyda nakaz zapłaty lub wyrok i opatrzy go klauzulą wykonalności, wierzyciel będzie miał prawo przekazać sprawę komornikowi. Jeśli wykażesz się chęcią spłaty, zapunktujesz. Inicjatywa i współpraca ze strony dłużnika to pierwszy krok do wyjścia na prostą.
 • Dowiedz się, ile i komu jesteś winien, czyli jak sprawdzić, czy mam długi. Aby rozpocząć spłatę długów, musisz wiedzieć, ile i komu jesteś winien. Jak to sprawdzić?
  Najlepszym sposobem jest kontakt z telefoniczną infolinią lub internetowym czatem KRUKa.
  Jeśli nie chcesz rozmawiać o swoich długach, kontakt online będzie dla Ciebie lepszym rozwiązaniem i pozwoli przekroczyć pierwszą, jakże ważną granicę dyskomfortu. Możesz również skorzystać ze sprawdzenia swojej historii w BIG ERIF S.A. lub innym biurze informacji gospodarczej. 


Masz problemy finansowe i chcesz wyjść z nich dyskretnie? Mamy rozwiązanie. Porozmawiaj z nami – ułatwiamy wyjście z długów w KRUKu. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie tej sytuacji. Zastanawiasz się, co w praktyce możemy dla Ciebie zrobić?

Dyskretne wyjście z długów dzięki e-kruk.pl

KRUK ułatwi ci zawarcie ugody – bez stresu, nerwów i dyskomfortu spowodowanego długiem (dokument podpiszesz online, bez konieczności kontaktu z konsultantem.Zawarcie ugody i spłacanie zgodnie z harmonogramem  sprawi, że  zaczniesz krok po kroku odzyskiwać kontrolę nad swoimi finansami w KRUKu. Oczywiście, to dotyczy tylko zadłużenia w KRUKu, z innymi wierzycielami kwestia ugody może wyglądać inaczej. 

Chcesz podpisać ugodę z wierzycielem? Sprawdź, od czego zacząć.

Funkcjonalności e-kruk.pl

Podjąłeś decyzję o naprawie swojej sytuacji finansowej w KRUKu? Gratulacje! To najważniejszy krok w procesie odzyskiwania kontroli nad finansami. Aby skorzystać z pomocy KRUKa i podpisać ugodę z wierzycielem, zarejestruj się na e-kruk.pl. Jak to zrobić?

 • Wejdź na e-kruk.pl.
 • Wpisz numer sprawy (znajdziesz go w liście lub e-mailu od KRUKa), PESEL oraz adres e-mail.
 • Zaakceptuj regulamin.
 • Naciśnij przycisk „Załóż konto”.
 • Aktywuj konto poprzez kliknięcie w link, który otrzymasz na wskazany adres mailowy.
  Gotowe!

Jak spłacać dług z KRUKiem?

Jak spłacisz długi z KRUKiem? Dyskretnie i wygodnie! Po ustaleniu miesięcznej wysokości rat i zawarciu ugody, możesz dokonywać przelewów na wskazane przez wierzyciela konto tak, jak wolisz:

 • online przez platformę e-kruk.pl,
 • kodem BLIK,
 • tradycyjnym przelewem wykonanym na poczcie lub w banku (numer konta bankowego do wykonania przelewu znajdziesz na e-kruk.pl).

Wyjście z długów z KRUKiem – korzyści

Spłacając długi z pomocą sprawdzonego partnera – KRUKa – postawisz najważniejszy krok na drodze do odzyskania finansowej wolności. Taka decyzja doda Ci nie tylko wiary w sukces, ale także pomoże odbudować utraconą przez zadłużenie pewność siebie. To jednak nie wszystko. Dzięki współpracy z KRUKiem osiągniesz także dodatkowe, nie mniej ważne korzyści, które odczujesz bardzo szybko:

 • wyeliminujesz ryzyko zajęcia komorniczego. Jeśli będziesz spłacał długi zgodnie z ustaleniami, Twoja pensja, mieszkanie czy np. samochód pozostaną zabezpieczone przed zajęciem komorniczym;
 • rozpoczynając spłatę długów, zyskujesz komfort psychiczny wynikający z podjęcia decyzji o zmniejszeniu swojego zadłużenia, zyskaniu poczucia sprawczości; 
 • zaplanujesz domowy budżet. Spłacając długi z KRUKiem, dostosujesz wysokość miesięcznych rat do swoich możliwości finansowych. Spłata zadłużenia nie będzie więc nadmiernym obciążeniem dla portfela;
 • poprawisz historię w BIK i BIG. Nawiązanie współpracy z KRUKiem pomoże Ci odbudować nie najlepszą historię kredytową i zminimalizować niekorzystne skutki długów.

Odzyskaj kontrolę nad finansami

Masz pytanie? Zadzwoń

71 790 21 21

Zachęcamy również do kontaktu za pośrednictwem czata