3 największe mity na temat platformy e-kruk.pl

Żeby się zarejestrować, muszę mieć konto w banku. Warunki spłaty są za wysokie i ustalone z góry, a do rejestracji potrzebuję wielu skomplikowanych informacji. Mój PESEL trafi w niepowołane ręce!

Takie i wiele innych mitów są powielane w internecie na temat platformy e-kruk.pl Czy słusznie?

W tym artykule znajdziesz 3 najczęściej spotykane mity o platformie e-kruk.pl, które niesłusznie mogą zniechęcić osoby zadłużone do zrobienia pierwszego kroku do wyjścia z długów. Założenia konta na e-kruk.pl.

MIT 1. Do rejestracji na platformie jest wymagane konto w banku.

Nie wymagamy od Ciebie posiadania konta w banku, żebyś w pełni mógł korzystać z funkcji, jakie oferuje e-kruk.pl. Co więcej, nie pytamy, ani nie wymagamy podawania takich informacji w żadnym miejscu w systemie. Twój numer rachunku bankowego nie jest potrzebny do żadnych formalności związanych ze spłatą zadłużenia.

Do założenia konta jest potrzebny: 

  1. Adres e-mail, który będzie twoim loginem. Dlaczego prosimy o podanie adresu e-mail? Z użytkownikami platformy e-kruk.pl kontaktujemy się za pomocą wiadomości e-mail. Potwierdzenie rejestracji, prośba o przypomnienie hasła, wygenerowane porozumienie czy inne wiadomości systemowe są przesyłane na twoją skrzynkę mailową.
  2. Numer sprawy w KRUKu oraz PESEL to dane, po których możemy zidentyfikować naszych klientów. 
  3. Hasło, które samodzielnie ustawiasz z uwzględnieniem wymagań, jakie podpowie ci system.

MIT 2. Podawanie numeru PESEL jest ryzykowne.

Zawsze należy zachować dużą ostrożność podczas wpisywania lub podawania danych takich, jak numer PESEL. Dlaczego na platformie e-kruk.pl prosimy o podanie numeru PESEL?
Wyobraźmy sobie, że czytasz list od KRUKa w autobusie i ktoś zerka zza twojego ramienia na pismo i niepostrzeżenie robi jego zdjęcie, po czym wpisując numer sprawy, sprawdza, kim jesteś i jakie masz zadłużenie. Aby uniknąć takiej sytuacji, stosujemy właśnie podwójne zabezpieczenie i prosimy o podanie nie tylko numeru sprawy, ale też numeru PESEL.
Od początków istnienia platformy e-kruk.pl, od 2017 roku, stoimy na straży danych naszych Klientów.

Zabezpieczenia wdrożone na platformie e-kruk.pl skutecznie chronią dane naszych Klientów. Dodatkowo regularnie przeprowadzamy testy bezpieczeństwa, nad którymi czuwa wewnętrzny zespół specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa. Nie musisz obawiać się rejestracji z użyciem numeru PESEL.

MIT 3. Przypadkowo podpiszę ugodę

Przy podjęciu decyzji o współpracy z firmą windykacyjną nie ma miejsca na przypadki. Platforma e-kruk.pl została zaprojektowana w taki sposób, aby klienci bez problemu mogli uzyskać dostęp do wszystkich ważnych informacji o zadłużeniu i świadomie podejmowali decyzje o spłacie. Na e-kruk.pl masz możliwość zdecydowania, w jaki sposób spłacisz dług lub – jeżeli nie chcesz go spłacać – dowiesz się, jakie mogą być kolejne działania. 

Nie ma możliwości podpisania ugody PRZEZ PRZYPADEK, ponieważ, aby sfinalizować ten etap i potwierdzić zawarcie ugody niezbędny jest kod, który otrzymasz SMSem. 

 

Jeżeli masz pytania dotyczące funkcjonowania platformy e-kruk.pl, na które nie znajdujesz odpowiedzi w artykule napisz do nas na czacie lub na adres info@e-kruk.pl 

Pssst.

 Teraz założenie konta na platformie e-kruk.pl, to podwójna korzyść! Dlaczego warto? Przede wszystkim dlatego, że bez wychodzenia z domu i podpisów możesz zawrzeć ugodę i zrobić pierwszy krok na drodze do finansowej wolności. A poza tym do 7 lutego na platformie e-kruk trwa konkurs, w którym pula nagród to aż 20 000 złotych. Każda spłacona rata (min. 50 zł) i dobra odpowiedź, to szansa na wygraną karty do Allegro o wartości nawet 1500 zł. 

konkurs e-kruk


Odzyskaj kontrolę nad finansami

Masz pytanie? Zadzwoń

71 790 21 21

Zachęcamy również do kontaktu za pośrednictwem czata