Konkurs „Opłaca się spłacać na e-kruk.pl” – spłacaj swoje zadłużenie online i zyskaj szansę na wygraną

7 grudnia na e-kruk.pl wystartował konkurs, w którym zarejestrowani użytkownicy spłacając raty online i odpowiadając na proste pytanie mogą wziąć udział w konkursie z nagrodami. Na Ciebie i innych użytkowników czekają aż 24 karty podarunkowe Allegro o łącznej wartości 20 000zł! Co zrobić, aby wygrać? Wszystkiego dowiesz się z tego artykułu.

Od 27 października nowa odsłona platformy e-kruk.pl ułatwia Ci spłatę online zadłużenia w KRUKu. To wygodny, prosty w obsłudze i szybszy sposób na spłatę. Teraz do listy korzyści z korzystania z internetowej platformy dołącza możliwość wygrania atrakcyjnych nagród – wszystko za sprawą konkursu, który wystartował 7 grudnia o 10:00 i potrwa aż do 7 lutego 2022 r. Już dziś załóż konto na e-kruk.pl lub zaloguj się i spłacaj online przez platformę. Im więcej wpłat i udzielonych odpowiedzi na proste pytanie konkursowe – tym więcej szans na wygraną.

Możesz wziąć udział w konkursie, jeśli masz sprawę w KRUKu jako klient indywidualny i posiadasz aktywne konto na platformie e-kruk.pl. Aby zyskać szansę na zdobycie nagród, wystarczy zrealizować 3 proste kroki:

Pytanie konkursowe brzmi: Ilu użytkowników z aktywnym kontem będzie miał e-kruk.pl w dniu zakończenia konkursu tj. 7.02.2022 r. o godz. 12:00? Mała podpowiedź – wskazówkę do wytypowania poprawnej odpowiedzi znajdziesz na naszej stronie e-kruk.pl 😊 Nie czekaj ze spłatą zadłużenia, załóż konto lub zaloguj się na platformę e-kruk.pl i weź udział w konkursie już dziś!

Nie masz jeszcze konta? Możesz założyć je tutaj.

Na uczestników konkursu czekają nagrody o wartości 20 000zł

Każda wpłata na platformie e-kruk.pl oraz odpowiedź na pytanie konkursowe w trakcie trwania konkursu to szansa na zdobycie nagrody. I to nie byle jakiej! Na uczestników konkursu czekają karty podarunkowe na zakupy w serwisie Allegro o wartościach:

W trakcie trwania konkursu możesz wygrać jedną z kart podarunkowych, którą możesz zrealizować na dowolny zakup w serwisie Allegro. Nagrody przekażemy laureatom drogą mailową po zakończeniu konkursu.

Zwiększaj swoje szanse na wygraną i wpłacaj kilkukrotnie

Każda kolejna spłata minimum 50zł wpłacona przez platformę e-kruk.pl w trakcie trwania konkursu oraz odpowiedź na pytanie to szansa na zdobycie nagrody. Pamiętaj, że z każdym miesiącem użytkowników platformy przybywa!

Zasady konkursu oraz regulamin jest dostępny pod linkiem: https://e-kruk.pl/regulamin-konkursu/ 


Odzyskaj kontrolę nad finansami

Masz pytanie? Zadzwoń

71 790 21 21

Zachęcamy również do kontaktu za pośrednictwem czata